TDK VLF403215MT-220M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 950mA T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK VLF403215MT-220M-CA.
CAD Models
Download TDK VLF403215MT-220M-CA symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 310mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
TAIYO YUDENLK1608220M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.79A 0.444Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.78A 0.3924Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.95A 0.468Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of TDK VLF403215MT-220M-CA provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1613
FIXED IND 22UH 950MA 380MOHM SMD
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :