TDK NLV32T-022J-EFD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22nH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 450mA 200mOhm DCR 1210 Automotive T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLV32T-022J-EFD.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
TDK
Newark
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Related Parts
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 40Q-Factor 500mA 170mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 22nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 500mA 0603
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 5% 100MHz 40Q-Factor 500mA 210mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 5% 100MHz 40Q-Factor 550mA 160mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.49A 0.19Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions of TDK NLV32T-022J-EFD provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
100MHz 1.7GHz 450mA 23@100MHz 22nH 200m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
INDUCTOR, 0.022UH, 0.45A, 1210, AEC-Q200
Fixed Inductors 22nH 200mohms 450mA Wound Fer AEC-Q200
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 22nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.022μH, L x W x T :
FIXED IND 22NH 450MA 200MOHM SMD
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 450Ma, 0.022 H, 200M/Tape And Reel |Tdk NLV32T-022J-EFD
450mA 22nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS