TDK NLFV32T-221K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 40mA Blister Plastic T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLFV32T-221K-EF.
TDK
Datasheet6 pages7 years ago
IHS
Newark
HQonline
Inventory History
3 month trend:
-18.41%
CAD Models
Download TDK NLFV32T-221K-EF symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
SnapEDA
Footprint
3DDownload
Ultra Librarian
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Related Parts
Inductor RF Molded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor 0.05A 21Ohm DCR 1210 T/R