TDK NLFV32T-102K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 1mH 10% 252KHz Ferrite 20mA 1210 Blister Plastic T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLFV32T-102K-EF.
TDK
Datasheet6 pages7 years ago
TME
Newark
ODG (Origin Data Global)
Inventory History
3 month trend:
+3.93%