TDK NLFV25T-101K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz Ferrite 40mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLFV25T-101K-EF.
Future Electronics
Datasheet6 pages7 years ago
TME
Newark
Inventory History
3 month trend:
-6.33%