TDK MMZ2012S800AT000
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
EOL
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK MMZ2012S800AT000.
TDK
Datasheet7 pages6 years ago
IHS
Newark
Farnell
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-5.20%
CAD Models
Download TDK MMZ2012S800AT000 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
EE Concierge
SymbolFootprint
SnapEDA
Footprint
Supply Chain
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Related Parts
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 1A 0.1Ohm DCR 0805 Automotive T/R