TDK LTF5022T-2R2N3R2-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 40mOhm DCR Blister T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK LTF5022T-2R2N3R2-LC.
TDK
Datasheet4 pages5 years ago
IHS
ODG (Origin Data Global)
Newark
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%