TDK C3225X5R0J226M
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 22uF, Surface Mount, 1210
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK C3225X5R0J226M.
IHS
Datasheet29 pages24 years ago
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+0.00%