TDK AVR-M1608C220KT6AB
TVS Varistor, 16 VDC, AVRM, 34 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK AVR-M1608C220KT6AB.
IHS
Datasheet14 pages4 years ago
TDK
JRH Electronics
Electro Sonic
Ciiva
Inventory History
3 month trend:
-12.51%