TAIYO YUDEN NRS5024T220MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.82A 0.267Ohm DCR T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN NRS5024T220MMGJ.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
Taiyo Yuden SCT
Inventory History
3 month trend:
-7.06%