TAIYO YUDEN NRS5020T150MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.198Ohm DCR Automotive T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN NRS5020T150MMGJV.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
Taiyo Yuden SCT
Inventory History
3 month trend:
-0.19%