Samtec ZW-38-08-T-S-250-200
Conn Board Stacker HDR 38 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-38-08-T-S-250-200.
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 38 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 38 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Connector Unshrouded Header 36 Position 2.54mm Solder Right Angle Thru-Hole Bag
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 8.23mm
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-38-08-T-S-250-200 provided by its distributors.