Samtec ZW-24-19-G-S-600-325
Conn Board Stacker HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-24-19-G-S-600-325.
Electro Sonic
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
KK 396 Breakaway Header, Right-Angle with Friction Lock, 24 Circuits, Tin (Sn) Plating
24pin 3.96mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4.5A 510nm 7.62mm
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK® Bag
Amphenol Communications Solutions77311-118-24LF
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 24 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 24 Contacts, Through Hole, MTSW Series
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-24-19-G-S-600-325 provided by its distributors.