Samtec ZW-13-11-L-S-524-280
Conn Board Stacker HDR 13 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-13-11-L-S-524-280.
Related Parts
Conn Unshrouded Header HDR 13 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole KK Bag
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 13 Circuits, Gold (Au) Plating
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 9.65 mm, 13 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, DW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole, MTSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 13 Contacts, Through Hole, TSW Series
Amphenol Communications Solutions76384-313LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-13-11-L-S-524-280 provided by its distributors.