Samtec ZW-04-07-G-S-200-100
Conn Board Stacker HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-04-07-G-S-200-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
KK 254 Wire-to-Board Header Single Row Vertical 4 Circuits PA Polyamide Nylon Gold Plating
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)
TE Connectivity5-146280-4
Conn Unshrouded Header HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
KK 254 Breakaway Header Vertical 4 Circuits 0.38um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Conn Unshrouded Header HDR 4 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK® Bag
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-04-07-G-S-200-100 provided by its distributors.