Royal Ohm MOR01SJ0473A10
Res Metal Oxide 47K Ohm 5% 1W ±350ppm/C AXL Tape and Box
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TME1W-47K1,86020
6h
Chip 1 ExchangeMOR01SJ0473A10Contact
7h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm MOR01SJ0473A10.
TME
Datasheet2 pages9 years ago
Datasheet2 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-34.34%
Stock
3,720
Authorized Distributors
2
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm MOR01SJ0473A10 provided by its distributors.