Royal Ohm MOR01SJ0330A10
Res Metal Oxide 33 Ohm 5% 1W ±350ppm/C AXL Tape and Box
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TME1W-33R2,36020
18h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm MOR01SJ0330A10.
TME
Datasheet2 pages9 years ago
Datasheet2 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-21.85%
Alternate Parts
Price @ 1000
Stock
4,720
Authorized Distributors
1
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm MOR01SJ0330A10 provided by its distributors.