Royal Ohm 25121WJ016JT4E
1W Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1.6Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Verical25121WJ016JT4E3,9001700
TMESMD2512-1R63,900100
8h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm 25121WJ016JT4E.
TME
Datasheet1 page3 years ago
Datasheet3 pages6 years ago
Datasheet2 pages10 years ago
Datasheet4 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Alternate Parts
Price @ 1000
Stock
11,700
Authorized Distributors
2
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm 25121WJ016JT4E provided by its distributors.
Res Thick Film 2512 1.6 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R