Royal Ohm 201007J0470T4E
Res Thick Film 2010 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm 201007J0470T4E.
TME
Datasheet1 page3 years ago
Datasheet3 pages6 years ago
Datasheet2 pages10 years ago
Datasheet2 pages16 years ago
Inventory History
3 month trend:
-7.17%
Alternate Parts
Price @ 1000
Stock
84,592
Authorized Distributors
3
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm 201007J0470T4E provided by its distributors.
Thick Film Resistors - SMD RMC 2010 3/4W 5% T/R-4000