Royal Ohm 1206S4J018JT5E
Res Thick Film 1206 1.8 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Royal Ohm 1206S4J018JT5E.
TME
Datasheet1 page3 years ago
Datasheet3 pages6 years ago
Datasheet2 pages10 years ago
Datasheet4 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-3.14%
Alternate Parts
Price @ 1000
Stock
95,720
Authorized Distributors
2
Descriptions
Descriptions of Royal Ohm 1206S4J018JT5E provided by its distributors.