Yageo Group PE-0402FB102ST
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.3A 0.58Ohm DCR 0402 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group PE-0402FB102ST.
IHS
Datasheet15 pages5 years ago
Future Electronics
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+126%