Panasonic EXB-24V110JX
Res Thick Film Array 11 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic EXB-24V110JX.
Panasonic
Datasheet0 pages0 years ago
Master Electronics
Electro Sonic
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Related Parts
PanasonicEXB-24V100JX
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-34V100JV
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 10Ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200Ppm/Cel,
PanasonicEXB-V4V120JV
Res Thick Film Array 12 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC122-JR-0710RL
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
RES NTWK ARRAY 10 OHM 1/16W 5% 0603 2 ELEMENT SMD
CTS Components742C043100JP
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.126W, 10ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0606
Descriptions
Descriptions of Panasonic EXB-24V110JX provided by its distributors.
Resistor Array, Chip, 0404, 2 elements 11ohm, 7 inch reel
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 11ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0404
Panasonic EXB24V110JX - Resistor Network
RES N/W, ISOLATED, 11R, 0.063W, 0404;
11¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 62.5mW 0404 1mm*1mm*450¦Ìm