Panasonic ERJ-12ZYJ914U
Res Thick Film 2010 910K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic ERJ-12ZYJ914U.
IHS
Datasheet7 pages5 years ago
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Related Parts
Res Thick Film 2010 1M Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010JK-071ML
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1MΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-07820KL
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-07910KL
2010 910k ohms 1% thick film surface mount chip resistor
PanasonicERJ-12SF1004U
Res Thick Film 2010 1M Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Panasonic ERJ-12ZYJ914U provided by its distributors.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 910Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 910000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 910000 ½, 5 %, 0.75 W