Panasonic EEF-HX0E471R4
Cap Aluminum Polymer 470uF 2.5VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.0045 Ohm 8500mA 1000h 125C T/R
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic EEF-HX0E471R4.
IHS
Datasheet7 pages6 years ago
Panasonic SCT
Master Electronics
Newark
Inventory History
3 month trend:
+61.21%