Osram LT Y87S-P2R1-35-Z
LED Uni-Color Green 523nm 2-Pin SMD T/R
Price and Stock
Related Parts
Single Color LED, True Green, Colorless Clear, 1.5mm
LED, GREEN, 2.4mm, 32MCD, 565NM; LED Col; Color:Green; Mounting:SMD; Bulb Size:2.4mm; Forward Current
LED Uni-Color Green 572nm Automotive 2-Pin SMD T/R
LED Uni-Color Green 572nm 2-Pin SMT T/R
LED Low-Power Uni-Color Green 565nm 2.1V 2-Pin SMD T/R