Murata DLP2ADA900HL4L
DLP Series 0804 90 Ohm 120 mA 1.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata DLP2ADA900HL4L.
IHS
Datasheet3 pages3 years ago
element14 APAC
Ciiva
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-99.72%