Microchip DSC1123CE2-250.0000
Oscillator MEMS 250MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Microchip DSC1123CE2-250.0000.
3 month trend:
-70.17%
Stock
36,622
Authorized Distributors
4
Supply Chain
Projected EOL Date2044-01-24
Descriptions
Descriptions of Microchip DSC1123CE2-250.0000 provided by its distributors.
MEMS Oscillator, 250 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1123
MEMS OSC, LVDS, 250MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -20 to 70C, 3.2 x 2.5mm