MCC SMCJ1.5KE12A-TP
91A 5Ã×A 16.7V 11.4V 10.2V 12.6V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Price and Stock
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Related Parts
onsemiMPTE-010G
TVS Diode Single Uni-Dir 10V 1.5KW 2-Pin Case 41A-02 Bulk
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseTPSMC12A
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 10.2V, 16.7V, DO-214AB, RoHS
onsemiMPTE-010
TVS DIODE 10VWM 16.7VC DO201AD;
LittelfuseSMCJ12A
SMCJ Series 19.9 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ10A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Descriptions
Descriptions of MCC SMCJ1.5KE12A-TP provided by its distributors.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10.2V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL