Laird TYS60454R5M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 0.026Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS60454R5M-10.
IHS
Datasheet20 pages8 years ago
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
+0.00%