Laird TYS4030470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS4030470M-10.
3 month trend:
-40.02%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-21
Related Parts
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 920mA 6028 T/R