Laird TYS3012330M-10
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS3012330M-10.
Sager Electronics
Datasheet9 pages5 years ago
Datasheet1 page9 years ago
IHS
Inventory History
3 month trend:
-0.10%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 690mA 628mOhm DCR 1515 Blister T/R