Laird LI0603D301R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 300ohms 100MHz .4A Monolithic 0603 SMD
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird LI0603D301R-10.
IHS
Datasheet1 page9 years ago
Datasheet4 pages18 years ago
element14 APAC
Mouser
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-15.54%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Related Parts
MLG Series 0402 10 nH ±5% 500 mA 350 mOhm DCR Multilayer Ceramic Inductor