Laird 28R1227-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 128ohms 100MHz 24.77mm Inside Slot
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird 28R1227-100.
Sager Electronics
Mouser
Inventory History
3 month trend:
+30.25%