KYOCERA AVX W3A45C102KAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W3A45C102KAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
Newark
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
+3.56%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
Yageo GroupCA064C102K5RACTU
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 SMD Paper T/R 4 Capacitor