KYOCERA AVX W2H15C4738AT1A
Cap Ceramic 0.047uF 50V X7R -20% to 50% Pad SMD 0805 125C Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2H15C4738AT1A.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Newark
Arrow Electronics
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-52.96%