KYOCERA AVX W2H11A4718AT1F
0612/0805/1206 Feedthru Ceramic Capacitors 100volt 470pF C0G
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2H11A4718AT1F.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
element14
HQonline
Inventory History
3 month trend:
-17.37%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Yageo GroupC315C471J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 470Pf C0G 5% Ls=2.54Mm