KYOCERA AVX W2F11A4708AT1A
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 47 pF, 100 V, 0805 [2012 Metric], -20%, +50%, C0G / NP0
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2F11A4708AT1A.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Mouser
Future Electronics
HQonline
Newark
Inventory History
3 month trend:
-46.15%