KYOCERA AVX W2F11A2208AT1A
Cap Ceramic 22pF 100V C0G -20% to 50% SMD 0805 125°C Embossed T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2F11A2208AT1A.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-92.10%