KYOCERA AVX W2A4ZC104KAT2A
Cap Ceramic Array 0.1uF 10V X7R 10% 0508 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A4ZC104KAT2A.
Farnell
Datasheet6 pages3 years ago
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Mouser
Inventory History
3 month trend:
+0.00%