KYOCERA AVX W2A45C102K4T2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0508 Pad SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A45C102K4T2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%