KYOCERA AVX W2A43C103KAT2A
Array/Network Capacitor, 25V, X7R, 0.01uF, Surface Mount, DIP8
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A43C103KAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
Newark
Inventory History
3 month trend:
+0.00%