KYOCERA AVX W2A25C103KAT2A
Cap Ceramic Array 0.01uF 50V X7R 10% 0508 SMD 2 Capacitor 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A25C103KAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Future Electronics
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
-75.48%