KYOCERA AVX TCJB226M016R0150
Cap Tant Solid 22uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.15 Ohm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TCJB226M016R0150.
IHS
Datasheet13 pages3 years ago
Datasheet4 pages13 years ago
Future Electronics
Newark
element14 APAC
AVX
Inventory History
3 month trend:
-1.20%