KYOCERA AVX SR155C102KARTR2
Capacitor, Ceramic, 1nF, 50VDC, 10-% Tol, 10+% Tol, X7R-TC Code, -15, 15%-TC
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR155C102KARTR2.
IHS
Datasheet4 pages10 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%