KYOCERA AVX ML03511R4BAT2A
Cap Ceramic 1.4pF 50V C0G 0.1pF Pad Flat With Concave 0603 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX ML03511R4BAT2A.
Newark
Datasheet4 pages4 years ago
Datasheet4 pages10 years ago
Datasheet4 pages12 years ago
Farnell
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
-0.53%