KYOCERA AVX MD011C472KAB
Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX MD011C472KAB.
Newark
Datasheet2 pages4 years ago
Datasheet2 pages12 years ago
Datasheet2 pages17 years ago
Inventory History
3 month trend:
-2.63%