KYOCERA AVX LD051A120JAB2A
Cap Ceramic 12pF 100V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX LD051A120JAB2A.
IHS
Datasheet7 pages3 years ago
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Yageo GroupC0805C120J1GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 12pF C0G 0805 5%