KYOCERA AVX F930J226MAA
Cap Tant Solid 22uF 6.3V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2.5 Ohm 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX F930J226MAA.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Datasheet14 pages16 years ago
element14 APAC
Newark
HQonline
3 month trend:
-6.58%