KYOCERA AVX 18255C104KAT2A
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% SMD 1825 125°C Embossed T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 18255C104KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Newark
Inventory History
3 month trend:
+0.00%