KYOCERA AVX 1210SC222MAT1A
Cap Ceramic 0.0022uF 1500V X7R 20% SMD 1210 125°C T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 1210SC222MAT1A.
IHS
Datasheet5 pages5 years ago
Future Electronics
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+0.00%